Ohlasy a zkušenosti zákazníků

Ohlasy prosím nově pište na naší Heureku.

Za přidané ohlasy všem děkuji!
– Martin Zvarík

Napsat nový komentář

30. března 2012, Vrátit zpět Hodnotí pozitivně  Martin Prokop (zákazník)

Dobrý den
Objednal jsem si hnědé tepláky s potiskem kaligrafie, vel. XL a jaké bylo moje příjemné překvapení když jsem v balíčku za dohodnutý peníz nalezl kalhoty hned dvoje, u kalhot byl přiložen i lísteček na kterém bylo napsáno:
„Hnědé kalhoty jsou na levém boku mírně vybledlé protože jsou poslední kus, tak Vám jako kompenzaci posílám zdarma i černé XL. Kdybyste však nebyl spokojen, dejte vědět, vrátím Vám peníze včetně poštovného."
Já musím poznamenat, že jsem velmi spokojen, ba nadšen. Vybledlé místo hnědých kalhot jsem nedokázal rozpoznat a černé se mi beztak velice líbily. Sám jsem, což lze poznat z objednávané velikosti XL cvičenec zvláštní a rázovitý, tak se ke mně zemitě hnědé kalhoty ozvláštněné jistou (pro mně neviditelnou) chybou-jedinečností docela hodí, a darované černé gatě Samuraj jsem si neobjednal jenom proto, že ve mně vyvolávají připomínku a vědomí přísných vynikajících japonských vlastností jimiž neoplývám a tak až tyto kalhoty budu při cvičení nosit, budu si tím vlastně hodně lichotit..

S díky Vás moc zdraví nadšený Martin Prokop

*
Hodnocení:
*
Prodejna v OSTRAVĚDotazy a objednávky: 732 848 164