Ohlasy a zkušenosti zákazníků

Ohlasy prosím nově pište na naší Heureku.

Za přidané ohlasy všem děkuji!
– Martin Zvarík

Napsat nový komentář

30. září 2015, Vrátit zpět Hodnotí negativně  Richard (zákazník)

Nakupoval som v tomto obchode tri krát. Prvé dve objednávky boli super, rýchlosť dodania aj kvalita materiálu. Pri tretej objednávke konopných nohavíc a aj košele bolo sklamanie z kvality materiálu ( materiál je o dosť tenší ako predošlí ) neviem či začali šetriť na materiáli, ale je to viditeľné, aj na dotyk niečo iné a uvidíme životnosť. Komunikácia a rýchlosť dodania bez problémov, ale čo na tom keď výrobok sa pokazil :-( Pán Zvarík bol ochotný peniaze vrátiť, za to dík.

30. září 2015, Vrátit zpět Martin Zvarík (Tepláky.NET)

Předchozí dodávka konopných kalhot se vyprodala minulý rok, takže nemám možnost to porovnat. Konopných košil tady mám více. Ta konopná košile v přírodní barvě, kterou jste objednal, působí tenčí než ostatní, ale ten rozdíl je tak malý, že to nepoznám, abych Vám případně mohl nabídnout výměnu za černou, kterou jste již kupoval a se kterou jste byl spokojen. Negativní ohlas samozřejmě u stálého zákazníka zamrzí, ale osobně kvalitu těch konopných košil i kalhot považuji za přijatelnou. Vrácení peněz pro mě byla jediná možnost, jak záležitost řešit.

30. září 2015, Vrátit zpět Richard

Mám práve aj tie staré nohavice a tieto som objednával pre priateľku a keď došli tak sme to porovnávali a je zjavný rozdiel materiálu,to nešlo prehliadnuť a aj veľkosť sa zmenila, no ale už to nejdem riešiť, vyskúšame čo nohavice vydržia pri každodennom cvičení a používaní. Košeľa ako som Vám písal, tak tá hrúbka materiálu mi až tak nevadí, takže si ju nechám, bude v nej chladnejšie cez leto :-) Jednu otázku, ale mám ohľadne spomínanej čiernej košele veľkosti S ktorú som kupoval, či by sa dala vymeniť za veľkosť L Košeľa je nepoužívaná keďže to kupoval známy a nesedela mu. Pre mňa to L sadlo. Za Vašu ochotu moc dík, takýchto ochotných a ústretových predajcov by mohlo byť viac. :-)

30. září 2015, Vrátit zpět Martin Zvarík (Tepláky.NET)

Jasně, posílám info na email.

*
Hodnocení:
*
Prodejna v OSTRAVĚDotazy a objednávky: 732 848 164