Ohlasy a zkušenosti zákazníků

Ohlasy prosím nově pište na naší Heureku.

Za přidané ohlasy všem děkuji!
– Martin Zvarík

Napsat nový komentář

24. ledna 2010, Vrátit zpět Dagmar Možná

Dobrý den, čekám na tepláky již od listopadu a stále nikde.. Odpověď na předešlý dotaz: únor/březen, se týká i mě?? Slibujete cca měsíc, na maily reagujete jen těm, pro které tepláky máte..přijde mi to celkem neseriozní jednání. Jsem celkem zklamaná.

25. ledna 2010, Vrátit zpět Martin Zvarík (Tepláky.NET)

Je to tak. Tepláky jsou na cestě a očekávám je v únoru / březnu - zdlouhavá je především lodní doprava, která mi ale na druhou stranu umožňuje zboží nabízet za přijatelné ceny.

Paní Možná, nejspíše jste se nechala unést pocity rozhořčení nad mou "ignorací" - což je zcela pochopitelné, přesto bych Vás chtěl ujistit, že prodej tepláků není moje hlavní pracovní činnost, ale spíše dobrý úmysl - věřím, že toto většina lidí chápe a bude tolerovat skutečnost, že na některé emaily neodpovídám hned - telefon však zvednu vždycky.

Uvědomuji si, že dodací lhůta je nepříjemně dlouhá, ale až teď jsem získal dostatečný přehled o poptávce - podobná událost by se tedy neměla opakovat. Do emailu jsem Vám napsal, že dodání nedokážu přesně určit, a byla chyba, že jsem se to snažil specifikovat - rozhodně jsem Vám nechtěl mazat med kolem pusy.

Chápu Vaše zklamání. Bohužel však není v mých silách dodání zboží jakkoliv urychlit - mohu Vás jen požádat o trpělivost.

25. ledna 2010, Vrátit zpět Dagmar Možná

Děkuji za reakci. Chci ještě podotknout, že tepláky, které byly skladem došly rychle a jsem s nimi spokojená. Zbytek objednávky bohužel dopadl tak, jak dopadl. Myslím, že z toho plyne poučení pro obě strany.

25. ledna 2010, Vrátit zpět Martin Zvarík (Tepláky.NET)

Je pravda, že jsem mohl zákazníky na dlouhou dodací lhůtu lépe upozornit.

Je mi líto, že jsem Vás zklamal, a vezmu si z toho poučení.

*
Hodnocení:
*
Prodejna v OSTRAVĚDotazy a objednávky: 732 848 164