Milí zákazníci, provoz eshopu bude do konce roku ukončen.
Aktuálně doprodávám poslední zboží!
Děkuji za přízeň! :) Bylo to 12 let.

Ohlasy a zkušenosti zákazníků

Ohlasy prosím nově pište na naší Heureku.

Za přidané ohlasy všem děkuji!
– Martin Zvarík

Napsat nový komentář

21. října 2010, Reagovat Hodnotí pozitivně  Šárka (zákazník)

Milý Martine,
tímto bych ti chtěla veřejně poděkovat za rychlé vyřízení objednávky, v pondělí jsem objednala a v úterý jsem měla kalhoty doma. Velice mě překvapil a potěšil tvůj zájem o zákazníka. To se v dnešní době nestává často. Chtěla jsem kalhoty pro své dva syny na cvičení jihočínského bojového umění. Po rozbalení jsem se zalekla té šíře, i když jsi osobně volal a upozorňoval na to. Dnes je jeden z nich vyzkoušel a jde to. Já sama jsem si je vyzkoušela a jsou moc pohodlné a příjemné. Všem doporučuji. Ještě jednou velké díky.

15. října 2010, Reagovat Hodnotí pozitivně  Jirka (zákazník)

Kalhoty (tepláky) v univerzálním provedení jsem dnes obdržel a samozřejmě hned vyzkoušel. Jsou naprosto super nikde netlačí a vázání také zvládám. Už se těším na večerní cvičení jogy, jak je hned vyzkouším. Tričko s drakem taky moc pěkné. Mohu všem vřele doporučit na jogu a podobné cvičení určitě.

13. října 2010, Reagovat Hodnotí pozitivně  Michal Koťa (zákazník)

Ahoj, veškerá chvála je oprávněná, v pondělí k půlnoci jsem zboží objednával a ve středu mi to všechno v pořádku došlo. Děkuji

30. září 2010, Reagovat Hodnotí pozitivně  Zuzka (zákazník)

Dnes mi byly "tepláky" přivezeny přímo z Ostravy a nemají chybu. Jsem moc spokojená. To se to bude tancovat. Na léto určitě vyzkouším kraťasy.

29. září 2010, Reagovat Hodnotí pozitivně  Tomáš Hejl (zákazník)

Absolutní spokojenost, konečně jsem nalezl to, co jsem dlouho hledal, uvažuji nad novým nákupem koncem měsíce, tentokráte v bílé barvě. :)
Jednoznačně doporučuji.
Zakoupena košile s dlouhým rukávem a univerzální kalhoty.

14. září 2010, Reagovat Hodnotí pozitivně  Nikola (zákazník)

Na balík jsem se moc těšila, v pátek večer jsme ho objednávali, dnes - v úterý - přišel! Jednání je opravdu velmi rychlé. Místo shaolinských č-b kalhot s drakem přišly č-b bez obrázku, ale to by tak nevadilo. Trochu jsem se poprala s vázáním, ale výsledek je senzační!! Kalhoty i trička jsou velmi pohodlné a už se těším na večer na cvičení tai-chi! Moc díky!!!

27. srpna 2010, Reagovat Hodnotí pozitivně  Lukáš Výstup (zákazník)

Přiznám, že jsem nevěděl co mám čekat, ale když jsem si Kalhoty Samuraj a černou košili oblékl úplně mě to dostalo. Svělý střih, příjemný materiál a ta volnost.. :) Inu naprostá dokonalost.. Dokonce jsem se přistihl jak skoro 30 minut na sebe zírám do zrcadla.. :D
Všem doporučuji a Panu Zvaríkovi děkuji.

23. srpna 2010, Reagovat Pavel Petržela

Dobrý den, zakoupil jsem si "Černo-bílé tepláky šaolin s drakem", s poštovným nebyl problém, látka moc příjemná, ale hned po prvním tréninku v akrobatické tělocvičně se mi tepláky v zadní části rozpáraly - a to jsem přitom jen párkrát spadl na žíněnku a nijak těžce. Je materiál pro tenhle trénink opravdu tak nevhodný, nebo se pravděpodobně jednalo o vadu?

Předem děkuji za odpověď.

24. srpna 2010, Reagovat Martin Zvarík (Tepláky.NET)

Dobrý den, dnes mi volala Vaše maminka, se kterou jsme se domluvili na výměně. Skutečnost, že se rozpáraly je mrzutá. Může jít o vadu zboží, protože je to poprvé, co jsem se s tímto setkal.

18. srpna 2010, Reagovat Hodnotí pozitivně  Tomák (zákazník)

Jen a jen doporučuji dobrá cena a hlavně kvalita .......děkuji

17. srpna 2010, Reagovat Hodnotí pozitivně  Miki (zákazník)

Pisat dalsie chvaly sa neoplati, proste napisem SUPER !!! ostatnym vrelo tento
e-shop odporucam.

*
Hodnocení:
*
Prodejna v OSTRAVĚDotazy a objednávky: 732 848 164