Ohlasy a zkušenosti zákazníků

Ohlasy prosím nově pište na naší Heureku.

Za přidané ohlasy všem děkuji!
– Martin Zvarík

Napsat nový komentář

04. října 2012, Reagovat MYRHA

Velmi dlouho jsem hledal oblečení, které by mluvilo o mě, o tom, kdo jsem a dostal jsem od osudu dárek, Váš obchůdek.Jsem více než spokojen, jak se střihy, tak s látkou, jen čekám na další výdělek a možnost další objednávky. Samozřejmě i na to, zda sortiment ještě rozšíříte o další druhy a barvy :-)...Děkuji Moc vesmíru za to, že jste!!!!!

20. září 2012, Reagovat Nadi

Tak jsem si objednala 3/4 samuraje a už se těším.

14. září 2012, Reagovat Hodnotí pozitivně  Jana (zákazník)

Děkuji Vám opět za skvělý obchod, tepláky dorazily bleskovou rychlostí, jsou úžasné.
Velká spokojenost, kéž by bylo takových prodejců víc.

03. září 2012, Reagovat Hodnotí pozitivně  Ivana (zákazník)

Jsem více než spokojená. Velmi rychlé jednání, do dvou dnů jsem měla objednávku doma. Košili co jsem objednala jsem dostala s 50% slevou za mírně vybledlá místa na ramenech, které nemůžu najít ať hledám jak hledám. Rozhodně to není můj poslední nákup. Kalhoty jsou úžasné, super ušité, super materiál. Doporučuji!

10. července 2012, Reagovat Hodnotí pozitivně  Honza (zákazník)

Dojmy po druhém nákupu: bezkonkurenční obchod. Bleskové vyřízení. Pan Martin psal o mírně vybledlém místě u kalhot, které jsem objednal (to místo jsem ani nenašel)-jako kompenzaci poslal další kalhoty navíc.... Co k tomu dodat-snad jenom-víc takových obchodníků, kteří si váží své práce, a díky za to, jaký váš obchod je. Kalhoty se výborně nosí, ani nevím, že je mám, nic pohodlnějšího jsem zatím nenašel, teda kromě nahoty :-) Přeju mnoho úspěchů, s pozdravem, Honza.

20. června 2012, Reagovat Hodnotí pozitivně  Milan Ch. (zákazník)

Děkuji pane Martine za skvělé jednání, bleskové dodání a ještě bleskovější výměnu z důvodu mého špatného odhadu velikosti. Doporučuju!

11. června 2012, Reagovat Hodnotí pozitivně  Wendula (zákazník)

Dobrý den, kalhoty super..hned druhý den po objednání byly doma..na ven se psem i na cvičení velmi pohodlné..děkuji!

31. května 2012, Reagovat Hodnotí pozitivně  P. (zákazník)

Velká spokojenost po všech stránkách! Objednal jsem ve středu večer a protože to mám kousek, vyzvedl jsem si triko i kraťasy ve čtvrtek odpoledne na prodejně v Ostravě-Přívoze. Protože jsem si nebyl jistý velikostí, vyzkoušel jsem si věci ještě předem v kabince. Příjemný nákup. Rychlá komunikace. A v neposlední řadě fajn zboží :-)

Zdravím!

19. dubna 2012, Reagovat Hodnotí pozitivně  Sidhajan (zákazník)

Naprostá spokojenost. Kalhoty a košili jsem objednal dopoledne a druhý den ráno mě nezastihla pošta se zbožím, protože jsem takovou rychlost naprosto nečekal. (Ostrava > Zlín).
Materiál je kvalitní, super poměr cena /kvalita. Určitě to není poslední objednávka!

Díky

30. března 2012, Reagovat Hodnotí pozitivně  Martin Prokop (zákazník)

Dobrý den
Objednal jsem si hnědé tepláky s potiskem kaligrafie, vel. XL a jaké bylo moje příjemné překvapení když jsem v balíčku za dohodnutý peníz nalezl kalhoty hned dvoje, u kalhot byl přiložen i lísteček na kterém bylo napsáno:
„Hnědé kalhoty jsou na levém boku mírně vybledlé protože jsou poslední kus, tak Vám jako kompenzaci posílám zdarma i černé XL. Kdybyste však nebyl spokojen, dejte vědět, vrátím Vám peníze včetně poštovného."
Já musím poznamenat, že jsem velmi spokojen, ba nadšen. Vybledlé místo hnědých kalhot jsem nedokázal rozpoznat a černé se mi beztak velice líbily. Sám jsem, což lze poznat z objednávané velikosti XL cvičenec zvláštní a rázovitý, tak se ke mně zemitě hnědé kalhoty ozvláštněné jistou (pro mně neviditelnou) chybou-jedinečností docela hodí, a darované černé gatě Samuraj jsem si neobjednal jenom proto, že ve mně vyvolávají připomínku a vědomí přísných vynikajících japonských vlastností jimiž neoplývám a tak až tyto kalhoty budu při cvičení nosit, budu si tím vlastně hodně lichotit..

S díky Vás moc zdraví nadšený Martin Prokop

*
Hodnocení:
*
Prodejna v OSTRAVĚDotazy a objednávky: 732 848 164